Dekor

Bil dekor

Våre kunder har forskjellige behov når det kommer til dekor på bil. Noen  har logo og ønsker å benytte det ut fra en gitt profilmanual – Andre har en  logo hvor det er ønskelig at vi gjør noe mere utav bilen hvor vi kan være kreativ og får lov å utfolde oss med farver og foliebruk. Noen har ønske om å dekke hele flater på bilen – Andre har ønske om å ha en diskre dekor. Vi er behjelpelig med begge deler.

Stor bil dekor

Vi har flere kunder i transportbransjen hvor man her store flater å utfolde seg på. 
Der har vi spesialisert oss for å gi helhetlige og tilpassede bildekorer. 
Store flater gir stor plass for utfoldelse. Det liker vi.

Varsling

Vi har en særegen interresse for bil og dens former. 
Av den grunn har vi også spesiallisert oss på å lage tilpasset varselmerking på de forskjellige bilmodellene.

Helfoliering

År med erfaring på å montere dekor på bil, har gitt oss et fortrinn ved helfoliering av biler. 
Det er en nøysom prosess å helfoliere. 
Man kan ha forskjellige mål, det være seg at man ikke fikk bilen i den farven man ønsket eller at man ønsker å beskytte karosseriet mens man har bilen. 
Spør oss gjerne om helfoliering av bil.

 
 
 

Skilt

Vi leverer det dere måtte ønske av skilt.

 

I ulike størrelser og antall.Det kan være lysskilt, infoskilt, plateskilt, byggeplasskilt,frittstående bokstaver osv.

 

Inne som ute.Kort sagt, vi dekker de fleste behov og tilpasser skiltene i hvert enkelt tilfelle.

Klikk her for å laste ned Brosjyre

1/6

Vindusdekor

Folie som uttrykk på glassflater og annen type egnede flater

gir muligheter for mange spennende uttrykk.

Vi leverer de fleste alternativer som frostfolie, farget folie,

transparent folie, printet folie osv.

 

Også her leverer vi både

innendørs kvalitet og utendørs kvalitet.

Enten behovet er ren dekor, i forhold til universell utforming,

reklame eller informasjon / opplysning så ordner vi det.

 
 

Om oss

Etablert i 1983. Registeret som AS i 1995. Bilreklame startet med profilering på bil allerede i 1983, siden da har Bilreklame utviklet seg til å bli en totalleverandør innen profilering. Hele prosessen fra logodesign til et profesjonelt utrykk på bil eller fasade.

Markedet har vært i stor endring siden 1983, og Bilreklame har utviklet seg i takt med disse endringene.

 

Vi har medarbeidere som gjennom særinterresse for bil og skilt gjør sitt ytterste for å imøtekomme kunder med krav til design og kvalitet. 
Hos oss er alle kunder velkomne, små som store.

 

Vårt fokus er:

 

  • Kvalitet

  • Punktlighet

  • Personlig kontakt

  • Riktig pris

Kontakt oss

BILREKLAME AS
Org nr: 975 822 370 mva

Besøksadresse:
Magnus Lagabøters veg 4 
7047 Trondheim 

Postadresse: 
PB 4005 Angelltrøa
7457 Trondheim

post@bilreklame.no

Tlf: 73 90 21 90

Åpningstider: 
Man - Fre   08:00 - 16:00

Vi besvare din henvendelse innen 2 virkedager.
 

Ansatte

Yvonne Kvale
Daglig leder

957 77 627
Yvonne@bilreklame.no

Amanda Kvale
Produksjonsleder

480 78 426
Amanda@bilreklame.no

Ane Martine Stein
Produksjon


Ane@bilreklame.no

Parween Akram Mushir
Produksjon


Parween@bilreklame.no

Adrian Vintila
Montør - Bil



epost: kommer

Mads Almås
Grafisk - Foto

468 78 630
Mads@bilreklame.no

Lars Ivar Jørgensen
Produksjonsleder skilt

400 04 415
Lars.ivar@bilreklame.no

Eirik Kjelvik
Montør - Bil

482 78 920
Eirik@bilreklame.no

Lise Jamt
Montør - Bil - Skilt

 

920 85 131 
Lise@bilreklame.no

Jonas Sloth Sandell
Montør - Bil


473 63 417
Jonas@bilreklame.no

Ergin Spahiu
Montør - Bil

959 64 254
Ergin@bilreklame.no

Lena Kulseth Brun
Montør - Bil - Skilt

922 27 896
Lena@bilreklame.no

Tina Mari Jenssen Dahl
Montør



Tina@bilreklame.no

Arne Bye
Grafisk 



Arne@bilreklame.no

 

 BILREKLAME AS:  ORGNR 975 822 370 MVA:    BESØKSADRESSE: MAGNUS LAGABØTERS VEI 4  7047 TRONDHEIM

 POSTADRESSE: PB 4005 7457 TRONDHEIM  TELEFON: 73 90 21 90